Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

                                                                    Siverekli Bayram Usta

Hikayemiz 1978 senesinden öncesine dayansa da resmen 1978 yılında eskiden İl olan ancak sonradan Şanlıurfa iline bağlanan Siverek İlçesinde ŞEYTAN KÜÇESİ olarak bilinen, Kemaliye caddesi üzerinde bulunan çarşıda dükkânımızın açılmasıyla başlar ve devam eder. İşletmemiz kaliteden ödün vermeden bu günlere gelmiştir. Dükkân içinde imalat yapılması, ürünlerin her daim taze ve ustalıkla üretilmesi , ürünlerin doğallığını bozmadan geçmişteki tadları ile müşterilerimize sunarak kimine göre Bayram Abi Kimine göre Bayram usta kimine göre de Siverekli Bayram Usta İsmini alarak bu günlere gelmiştir.

Siverekli Bayram Usta, yıllar geçtikçe prensiplerinden ve kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam etti ve Büyük bir müşteri kitlesi oluştu, bundan hareketle işletmemiz daha çok müşteriye doğallığı bozulmamış ürünler sunurak hizmet verir hale geldi. Kuruyemiş ve kahve ürünlerinde kendine özel stilleri ve çalışma prensipleriyle artık bir Türkiye markası haline geldi.

Ülkemizde ve dünyanın diğer yerlerinde de tanınan Siverekli Bayram Usta'nın resmi patentini alarak web sitesini tasarlamış bulunmaktayız. Web sitemizi tasarlamamızın nedeni, ürünlerimizi ve markamızı tüm dünyaya doğru olarak tanıtmaktır. Web sitemizden markamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir ve ürün sıparişi verebilirsiniz.

Siverekli Bayram Usta olarak kurucularımızın çizdiği yolda işin mutfağını asla terk etmeyerek, bu ülkenin ürünlerine ve insanına olan sonsuz güvenimiz ve bağlılığımız ile işimizi en iyi şekilde icra etme gayretindeyiz. Kuruyemiş ve kahveyi sadece alınıp satılan bir ürün gamından öte, lezzet katabildiğimiz bir değer olarak görüyoruz.

 

 

Saygılarımızla